CURSUS: ‘IJSSELMEERGEBIED FUNCTIES EN FUNCTIONEREN’
Op 7 woensdagen in de periode van 22 januari tot en met 12 maart 2025 wordt de Aeres Hogeschool cursus: ‘IJsselmeergebied functies en functioneren’ opnieuw aangeboden. Deze cursus is bedoeld voor studenten, medewerkers van Rijkswaterstaat en andere geïnteresseerden in het IJsselmeergebied en
Over de cursus
De cursus geeft een verdieping in het functioneren van grote ondiepe meren aan de hand van ons eigen IJsselmeergebied. Ook schept deze cursus een beeld van de realiteit door de enorme druk op dit gebied met de vele verschillende doelen en functies die we het IJsselmeergebied geven. Daarnaast geeft het inzicht in het systeem, potentiële stakeholders en wetgeving. Die kennis is nodig om goede afwegingen te kunnen maken en om de mogelijke effecten van ingrepen te kunnen beredeneren.
Specialisten van Rijkswaterstaat en Aeres Hogeschool geven de cursus. Regie vanuit Rijkswaterstaat valt onder het Platform IJsselmeergebied.
Voor wie is deze cursus bedoeld?
Naast derdejaars studenten van de specialisatie ‘Water’ van Aeres, is de cursus beschikbaar voor professionals die betrokken zijn bij het IJsselmeergebied en zich willen verdiepen in het gebied en de daarbij behorende uitdagingen.
Wanneer: 7 woensdagen vanaf 22 januari tot en met 12 maart 2025.
Locatie: Smedinghuis, Zuiderwagenplein 2, Lelystad
Excursies:
Als aanvulling op de theorie is een dagexcursie op 12 februari van Lelystad tot aan Den Oever ook onderdeel van het programma. Mocht het weer dit verhinderen dan zal er naar een andere datum worden uitgeweken.
Wil je je aanmelden of heb je vragen? Neem dan contact op met:
Annet Pouw